Marzysz o codziennym perfekcyjnym makijażu? Uzyskanie takiego efektu umożliwia makijaż permanentny. Naturalny i trwały, podkreśli subtelnie Twoją urodę.

Makijaż permanentny brwi

Linia brwi decyduje o całym kształcie twarzy, nadaje jej wyrazistości, wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Często jednak brwi rosną krzywo lub trudno je uporządkować, są przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania albo brak ich całkowicie po zabiegach chemioterapii.

W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się makijaż permanentny brwi. Po odpowiednim dobraniu koloru barwnika do koloru skóry i naturalnego koloru włosów, określamy kształt i zarys łuku brwiowego.

Każdego ranka będziesz budzić się z idealnym makijażem.

Zalecenia przed zabiegiem:

Najlepiej jest nie depilować brwi przez ok. 1 miesiąc przed wykonaniem makijażu permanentnego brwi. Daje to możliwość idealnego doboru kształtu pigmentacji do naturalnej linii włosków brwi. Należy też zadbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich. Jeśli jest zbyt sucha, należy ją nawilżyć, na zgrubiałą i matową wykonać peeling i nałożyć maskę lub ampułkę, zbyt tłustą oczyścić. Bardzo dobre efekty uzyskuje się poprzez wykonanie jednego lub dwóch zabiegów złuszczających, dzięki którym skóra staje się gładka, elastyczna i nawilżona. Tak przygotowana równomiernie chłonie pigment i pozwala nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.

Zalecenia po zabiegu:

Bezpośrednio po wykonaniu makijażu permanentnego brwi barwa pigmentu jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4 – 7 dni kolor brwi zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie makijażu permanentnego brwi efekt zabiegu jest wzmacniany. Przez kilka dni po zabiegu brwi należy traktować ze szczególną delikatnością. Nie wolno moczyć, trzeć, dotykać skóry w miejscu pigmentacji. W żadnym wypadku nie należy myć jej mydłem ani traktować innymi kosmetykami niż zalecane przez Linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Brwi należy nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu pielęgnacyjnego Biotek. UWAGA! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Po zagojeniu nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanych obszarów skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu permanentnego brwi.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

Makijaż permanentny oczu podkreśli Twoją urodę, sprawi, że oczy będą przyciągać wzrok innych. Dzięki naturalnemu i delikatnemu makijażowi masz szansę na magnetyczne spojrzenie.

Makijaż permanentny oczu sprawi, że oczy będą optycznie uwydatnione, oprawa oczu będzie wzmocniona, a kształt oczu skorygowany. Ten rodzaj makijażu to bardzo dobre rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić czas, a także idealny sposób na trwałe podkreślenie ich piękna. Jest zalecany szczególnie dla kobiet z wadami wzroku, aktywnymi fizycznie, lubiącymi uprawiać sport. Jest to również bardzo dobre rozwiązanie dla osób po chemioterapii, ponieważ pozwala na rekonstrukcję górnej i dolnej linii rzęs.

W przypadku makijażu permanentnego oczu mamy dwa rozwiązania, możemy zdecydować się na delikatną kreskę, dającą wrażenie zagęszczonych rzęs, a także na mocniejszą kreskę, która mocniej podkreśli oczy, a także pozwoli uzyskać dekoracyjny makijaż.

Makijaż permanentny oczu odmładza twarz, a Twoje spojrzenie jest wyraziste i bardziej atrakcyjne. Pokochaj swój nowy wygląd z makijażem permanentnym!

Zalecenia przed zabiegiem:

Przed wykonaniem makijażu permanentnego oczu, zadbajmy o nawilżenie i wygładzenie skóry powiek. Przed zabiegiem powinniśmy się dobrze wyspać, aby oczy i powieki nie były zmęczone. Jest to niezwykle ważne, ponieważ tylko wypoczęta skóra dobrze przyjmie barwnik. Jeżeli mamy wrażliwe powieki, skłonne do częstych opuchnięć, już wcześniej możemy przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. W przypadku farbowania rzęs henną makijaż permanentny oczu wykonywany jest dopiero kilka dni po farbowaniu.

Zalecenia po zabiegu:

Zaraz po ukończeniu makijażu permanentnego oczu barwa kresek będzie bardzo intensywna, taki efekt dotyczy również makijażu delikatnego. Jednak nie powinniśmy się tym martwić, ponieważ w czasie od 4 do 7 dni zabarwienie makijażu zblednie do 50% barwy wyjściowej. Podczas obowiązkowej korekty makijażu permanentnego efekt będzie wzmocniony. Kilka dni po zabiegu miejsce pigmentacji będzie podrażnione, dlatego w tym czasie ten obszar skóry traktujemy z dużą delikatnością. Nie wolno przemywać tych miejsc wodą z mydłem, ani nie można nakładać innych kosmetyków, niż tych zalecanych przez Linergistkę. Kilka dni po zabiegu nie powinniśmy korzystać z solarium, sauny, basenu, czy zabiegów SPA. Oprócz tego nie powinniśmy stosować maskary do rzęs, czy cieni. UWAGA! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad mogą pojawić się odbarwienia.

Po zagojeniu się makijażu permanentnego oczu należy dbać o miejsce pigmentacji. Nie możemy dopuścić do wysuszenia tego obszaru skóry, a także zakazane jest opalanie miejsc pigmentacji.

Makijaż permanentny ust

Ponętne, pełne koloru usta wzbudzają pożądanie, a także przykuwają uwagę. Jeżeli marzysz o ustach w idealnym kolorze bez konieczności używania szminki, zdecyduj się na makijaż permanentny ust. Dzięki niemu poprawisz kolor oraz kształt ust, a także na długo podkreślisz ich piękno.

Linergistka dobierze odcień, który najbardziej pasuje do Twojej urody, w ofercie mamy pigmenty zbliżone do naturalnych barw ust. Tego rodzaju makijaż pozwala podkreślić niewyraźny kontur warg, a także zlikwiduje ich asymetrię. Co więcej, makijaż permanentny pozwala skorygować efekt zbyt wąskich lub zbyt wydatnych ust, a także zniweluje nierówności pigmentacyjne. Makijaż permanentny ust umożliwia otrzymanie idealnego i długotrwałego koloru ust.

Jeżeli chcesz uwolnić się od szminki, nie rezygnując z trwałego i pięknego koloru ust, zdecyduj się na makijaż permanentny. Tym sposobem Twoje usta będą miały odpowiednią barwę po jedzeniu, treningu, czy nawet pocałunkach. Jeżeli marzysz o pięknych ustach bez względu na okoliczności, ten rodzaj makijażu jest właśnie dla Ciebie.

Zalecenia przed zabiegiem:

Podstawą wykonania makijażu permanentnego ust są piękne i zadbane usta bez opryszczki. Profilaktycznie przez 3 dni przed wykonaniem zabiegu makijażu permanentnego ust powinniśmy obowiązkowo przyjmować tabletki HEVIRAN 800 – 2 razy dziennie. To specjalny preparat przeciwwirusowy, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek należy przyjmować dopiero po konsultacji z lekarzem. Opryszczka aktywna jest przeciwwskazaniem do wykonania makijażu permanentnego. Jeżeli walczymy z opryszczką, makijaż permanentny może być wykonany dopiero 2 tygodnie po całkowitym zagojeniu. Zanim przystąpimy do zabiegu, wcześniej powinniśmy poinformować linergistkę o wcześniejszych ostrzykiwaniach ust, czy wypełnieniach. Jeżeli te zabiegi mamy w planach, wykonajmy je dopiero po pełnym zagojeniu się makijażu trwałego. Przed wykonaniem makijażu należy zadbać o skórę ust. Wargi powinny być nawilżone oraz wygładzone. W przypadku spękanych i spierzchniętych ust mogą być problemy z równomiernym przyjęciem pigmentu. Jeżeli zależy nam na optycznym powiększeniu ust, musimy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji skóry wokół ust. W tym celu warto wykonać kilka delikatnych peelingów.. Dzięki nim skóra wokół ust będzie nawilżona i wygładzona. Takie przygotowanie skóry pozwoli lepiej wchłonąć pigment, a także ułatwi przygotowanie precyzyjnego rysunku. Stosując się do wszystkich wskazówek, skóra bardzo dobrze przyjmie pigment, makijaż będzie trwały oraz uzyskamy efekt wyrazistych ust.

Zalecenia po zabiegu:

Zaraz po wykonaniu zabiegu permanentnego, barwa ust będzie dosyć intensywna, taki efekt będzie również w przypadku makijażu bardzo delikatnego. Jednak nie musimy się tym przejmować, ponieważ w przeciągu od 4 do 7 dni intensywność makijażu zblednie nawet do 50% barwy wyjściowej. Podczas obowiązkowej korekty makijażu permanentnego ust efekt zabiegu będzie wzmocniony. Niezwykle ważne jest dalsze dbanie o usta – przez 3 dni po wykonaniu makijażu trwałego obowiązkowo należy przyjmować 2 razy dziennie tabletki HEVIRAN 800. Miejsca poddawane pigmentowaniu musimy traktować bardzo delikatnie. Nie możemy trzeć, moczyć, ani dotykać skóry w miejscach podania pigmentu. Nie możemy również myć skóry w tym miejscu mydłem, ani stosować innych kosmetyków, niż te polecone przez Linergistkę. Oprócz tego nie wolno korzystać z solarium, sauny, czy zabiegów SPA, a także basenu. Pigmentowaną powierzchnię ust nawilżamy kilka razy dziennie cienką warstwą kremu pielęgnacyjnego Biotek. Jeżeli chodzi o posiłki, to przed jedzeniem, a także po, powinniśmy dezynfekować usta tonikiem antyseptycznym do przemywania ust. W szczególności jest to konieczne w przypadku ust skłonnych do infekcji i opryszczek. UWAGA! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Kiedy makijaż permanentny ust już się zagoi, dbamy o odpowiednie nawilżenie ust. Nie możemy dopuścić do ich wysuszania, czy mocnego opalania pigmentowanych miejsc. Oczywiście unikamy również agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.