PevoniaBotanica – zabiegi na ciało

Antycellulitowy zabieg z zieloną kawą

Czas zabiegu: 60minut

Cena 275 zł

Przeznaczenie

Zabieg z zieloną kawą nie tylko oczyści Twoja skórę, ale również doskonale wpłynie na jej ujędrnienie i wyszczuplenie sylwetki. Powstrzyma także rozprzestrzenianie się wolnych rodników powodujących przedwczesne starzenie się skóry.

Działanie

Zielona kawa bardzo skutecznie usuwa toksyny z organizmu dzięki temu, że aktywuje GST – enzym stymulujący naturalny system detoksykacji. Jest przy tym prawdziwym „zmiataczem” wolnych rodników. Testy wykazały, że hamuje ich powstawanie aż w 100%. Ponadto zapobiega utlenianiu się lipidów oraz powstrzymuje uwalnianie hormonu antydiuretycznego (ADH), który przyczynia się do zatrzymywania wody w organizmie. Zabieg nie tylko działa detoksykacyjnie, ale także wyszczupla i ujędrnia.

Efekty

Rezultat, jaki uzyskasz już po jednym zabiegu, to fantastycznie odmłodzona, oczyszczona z toksyn i wygładzona skóra. Seria zabiegów przyniesie natomiast efekt zdecydowanego jej ujędrnienia i wyszczuplenia sylwetki.

Zabieg ten może być również przeprowadzany miejscowo u mężczyzn jako element budowania odpowiedniej sylwetki sportowej.

Zalecenia pozabiegowe:  w celu wzmocnienia efektu zabiegu i jego podtrzymania zaleca się stosować w domu Intensive Body Corrector

Intensywnie modelujący i ujędrniający zabieg z komórkami macierzystymi

Czas zabiegu: 90min

Cena: 300zł

Przeznaczenie

Celem zabiegu jest wymodelowanie sylwetki, wygładzenie i zmiękczenie skóry, zwalczanie cellulitu.

Działanie

Zabieg opiera się na intensywnym działaniu naprawczym komórek macierzystych z drzewa arganowego i korzenia żywokostu. Komórki te pobudzają komórki macierzyste skóry właściwej człowieka do proliferacji fibroblastów, co uruchamia naturalne procesy naprawcze i regeneracyjne skóry. Zabieg bogaty jest w oczyszczone 100% masło shea oraz wyciąg z nasion awokado, które zamknięte w zmikronizowanym kompleksie bentonitowym, stopniowo są z niego uwalniane, zapewniając korzyści biologiczne takie jak regeneracja macierzy zewnątrzkomórkowej. Bogactwo ziaren zielonej kawy, kompleks z ziaren rzepaku oraz wyciąg z zielonego groszku mają działanie silnie antyoksydacyjne, lipolityczne, ujędrniające, a także antycellulitowe. Dodatkowo wzmacniają syntezę elastyny i pobudzają włókna kolagenowe, dając widoczny efekt odmłodzenia skóry.

Efekty

Rezultat jaki uzyskasz to gładka, jędrna i sprężysta skóra. Po serii zabiegów efektem jest wymodelowana sylwetka wolna od cellulitu i wiotkości.

Podczas zabiegu odczuwalne jest mocne rozgrzanie skóry jak i całego organizmu.

Zabieg NIE jest wskazany dla:

  • kobiet w ciąży,
  • osób z wysokim ciśnieniem krwi
  • osób ze skórą bardzo wrażliwą
  • osób z licznymi rozszerzonymi naczynkami oraz żylakami
  • osób z obrzękami nieznanego pochodzenia
  • osób ze stanami zapalnymi skóry.

Zalecenia pozabiegowe:  w celu wzmocnienia efektu zabiegu i jego podtrzymania zaleca się stosować w domu Intensive Body Corrector

 

BANDAŻE AROSHA

Bandaże Arosha – dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała. Kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających oraz walczących z oznakami starzenia się skóry. Kluczowym produktem linii AROSHA, są wspomniane już bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja marki by owijać ciało narodziła się z potrzeby modelowania sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to etapowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresję”.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?
Zabiegi AROSHA zalecane są do leczenia cellulitu, redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, modelowania i wyszczuplania sylwetki oraz ujędrniania i nawilżania skóry.

Jak wygląda zabieg z użyciem bandaży Arosha?
Zabieg poprzedzony jest suchym peelingiem, wykonywanym szczotką z włókien agawy, który poprawia wchłanianie aktywnych składników. Następnie odtłuszczamy skórę kwasem glikolowym, aby rozluźnić wiązania międzykomórkowe i jeszcze bardziej zwiększyć penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Wybrany obszar owija się specjalnie dobranym rodzajem bandaża. Na tym etapie możemy zwiększyć działanie bandaży stosując ultradźwięki lub presoterapię. Końcowym etapem procedury jest wmasowanie w skórę pozostałości preparatu, którym nasączony był bandaż lub kremu modelującego, który klientka stosuje systematycznie w domu jako kontynuację zabiegu. Zabieg należy stosować w seriach – ilość zabiegów i częstotliwość zalecana jest indywidualnie.

Na jakie okolice ciała można stosować bandaże Arosha?
Bandaże stosujemy na wybraną okolicę: nogi, pośladki, brzuch, ramiona lub biust.