DOBRY KOSMETOLOG to nie tylko człowiek odpowiednio wykształcony, z doświadczeniem. To połączenie kogoś o cechach artysty, pasjonaty, lekarza, psychologa i tytana pracy. Taką staram się być dla wszystkich, którzy goszczą w No.9 Studio Kosmetologii.

Nazywam się Wioleta Stelmach. Jestem dyplomowanym kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem. Kosmetologia jest nie tylko moją pracą, ale również pasją. Od wielu lat zajmuję się pielęgnacją skór mniej lub bardziej problematycznych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, korzystając z różnego rodzaju kursów, szkoleń i seminariów, aby sprostać coraz to wyższym oczekiwaniom moich Klientów.

Zdobyte doświadczenie i umiejętności, pozwoliły mi stworzyć No.9 Studio Kosmetologii – miejsce, które w swojej ofercie ma najpopularniejsze i najbardziej skuteczne zabiegi kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Specjalizuję się w peelingach chemicznych oraz mezoterapii igłowej – według mojej opinii, przynoszących znakomite rezultaty w wielu defektach skórnych. Systematycznie staram się poszerzać ofertę o nowości kosmetyczne, które wcześniej testuję, aby zaoferować Państwu to, co najskuteczniejsze.

Najważniejszym dla mnie jest, by Klienci stosowali pielęgnację gabinetową, w połączeniu z odpowiednio dobraną pielęgnacją domową, gdyż tylko takie połączenie przynosi trwałe efekty i zadowolenie moje i Państwa. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą i serdecznie zapraszam do skorzystania z zabiegów.

Wioleta Stelmach

Właścicielka